Portal informacyjny Brak kategorii Rowery Gravel – dlaczego warto postawić na rower holenderski?

Rowery Gravel – dlaczego warto postawić na rower holenderski?


Rowery Gravel

Jazda na rowerze od dawna była jedną z najchętniej wybieranych aktywności ruchowych. Jest to świetna forma sportu dla dzieci oraz dorosłych. Promowanie zdrowego trybu życia przyczyniło się do tego, że coraz więcej osób decyduje się na przemieszczanie się jednośladem czy to do pracy czy szkoły. Dlaczego warto zdecydować się na zakup roweru holenderskiego? Czy warto postawić na używany rower?

Rowery Gravel – idealne dla każdego

Rowery holenderskie, w tym marki Gravel to sprzęt dla każdego, bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Wycieczki rowerowe są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu oraz na spalenie całego mnóstwa kalorii, co w wyniku regularnej aktywności przełoży się na spadek masy ciała. Jazda na rowerze to dla wielu relaks. Regularna jazda pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Na zakup jakiego roweru warto zdecydować się, aby jazda była komfortowa i bezpieczna?

Rowery holenderskie – dlaczego warto zdecydować się na ich zakup?

Ważny jest odpowiedni wybór roweru. Sklepy, które w swojej ofercie posiadają jednoślady, często polecają rowery holenderskie. Dlaczego właśnie na ich zakup warto zdecydować się? Rowery Orbea czy Koga to idealny wybór dla osób, które stawiają na lekkość, zwrotność i prostotę. Rowery holenderskie to ciężkie maszyny do dostojnego przemieszczania się po płaskim terenie. Świetnie sprawdzają się do jazdy po mieście.

Rowery Orbea

Używany rower holenderski – czy warto?

Zakup nowych rowerów holenderskich nie należy do najtańszych. Warto zastanowić się nad opcją kupna roweru używanego. Kupując u autoryzowanego dostawcy mamy gwarancję na sprawny i zadbany rower. Przed sprzedażą jednośladu rowery przechodzą dokładny przegląd. Do zadań w celu wykonania przeglądu zalicza się.

  • sprawdzenie kasety, łańcucha, zębatek w korbie,
  • wycentrowanie kół,
  • sprawdzenie ogumienia jeżeli opona i dętka nie trzyma powietrza,
  • regulację przerzutek, w razie potrzeby wymianę linek i pancerzy,
  • regulację hamulców, sprawdzenie stanu klocków i w razie potrzeby wymianę klocków, linek,
  • kontrolę łożysk, smarowanie, w razie potrzeby wymianę.